JML-diving

Menu
MENU

Naši partneri

JML Funeris je výhradním distributorem a partnerem firmy Kalfrisa na polském trhu a trhu sousedních států. Jsme hrdý na to, že máme možnost spolupracovat s tak zkušeným partnerem.

Firma KALFRISA S.A. vznikla v roce 1965 fúzí firem Talleres de Caldereria José Claver Pros a Talleres de Fabricación de Cocina Izuzquiza Arana SA. Koupením 53% podílu od německého vlastníka se od roku 2005 stala firma výlučně vlastnictvím aragonských rodin a zakladatelů firmy. Tato událost byla začátkem nové etapy vylepšení a zdokonalení řešení nabízených firmou Kalfrisa, v posledních letech rozšiřující činností na mezinárodní úrovni, vzhledem k využívání nových technologií. V únoru roku 2009 Kalfrisa kupuje firmu Saunier Duval Setri Espanola SA, výrobce pecí na spalování odpadů, z Barcelony. Tento krok umožnil rozšíření sortimentu firmy Kalfrisa a vytvoření lídra v tomto odvětví.

V současnosti hlavní činností firmy Kalfrisa je především projektování, výroba, dodávka, zprovoznění a činnosti záruční i pozáruční při kremačních instalacích, výroby a recyklace energie a ochrana životního prostředí. To vše se děje s využitím vlastních technologií. Nejdůležitější produkty firmy to jsou kremační pece, rekuperátory tepla, ohřev vzduchu, eliminace létajících částic organických a systémy filtrace.