JML-diving

Menu
MENU

Flexibilní model prodeje

V závislosti na tom, zda klient disponuje vhodným investičním fondem nebo chce financovat nákup našeho systému z fondu oprav navrhujeme tři druhy smluv o prodeji našeho systému:

• Standardní prodej – prodej systému spolu se servisem a údržbou, fakturace a platba následuje v době realizace;

Instalace bez investic – instalujeme celý systém na vlastní náklady – bez okamžité platby v okamžiku instalace, účtování za systém se platí později a to podílem na úspoře za elektrickou energii. Po smluvním čase, po dosažení potřebných výhod a zúčtování se zákazník stává majitelem systému.

• Míchaný model – zákazník v momentě podpisu smlouvy částečně zaplatí za nainstalovaný systém, a zbytek ceny se účtuje z úspory, tak jako v předchozím modelu.

Abyste si mohli vybrat tu správnou konfiguraci systému a model platby, vždy provádíme předinstalační analýzu.

Náš systém nám umožňuje více-etapovou instalaci, počínaje např. od modulu, který zajistí největší úsporu nebo který je nejlevnější – v závislosti na tom, kolik zákazník plánuje investovat. Někdy si naši zákazníci vybírají více-etapový model a to tak, že nejprve si instalují jednoduchou verzi s omezeným monitoringem, aby rychle dosáhli výhody vyplývající z tohoto systému a až později rozšíří systém do plné konfigurace.